Juniori poraženi od Igokee

Juniori Zadra su u prvoj utakmici U19 turnira ABA lige poraženi od Igokee 73:83.

Prva četvrtina je bila izjednačena, ni jedna ni druga ekipa nisu mogle steći neku prednost u prvih 10. minuta, te je rezultat bio 18:18.

U drugoj četvrtini Igokea se uspjela odvojiti od Zadrana na dvoznamenkastu prednost, najveće vodstvo domaćina je bilo +12, na poluvrijeme Igokea je otišla s prednošću 38:47.

Na početku treće četvrtine Igokea je napravila seriju od 8:2 te su imali svoju najveću prednost na utakmici od +15. Zadrani se nisu predali, pokušavali su smanjiti vodstvo domaćina, ali nažalost ovog puta pobjeda je otišla na stranu Igokee.

Zadar je u ovoj utakmici imao loš šuterski dan, Igokea je to iskoristila u svoju korist te igrači Marka Selina nisu mogli doći do pobjede.

Za Zadar Antonio Sikirić je imao 21 poen i po 3 skoka i asistencije. Ante Beljan je susret završio s 11 poena i 4 skoka, dok je Maksim Matulina upisao 9 poena, 5 skokova, 8 asistencija i 4 ukradene lopte.

Za Igokeu Dejan Pavlović je imao 25 poena.

Momčad Marka Selina sutra u 12 sati igraju protiv SC Derbya.

KK Zadar Sponzor KK Zadar Sponzor KK Zadar Sponzor KK Zadar Sponzor KK Zadar Sponzor KK Zadar Sponzor