Nova kadetska pobjeda Zadrana!

Košarkaši Zadra upisali su novu pobjedu u Jedinstvenoj kadetskoj ligi, ovog puta u dvorani Jazine bolji su bili od Medveščaka rezultatom 84:63. Već nakon prve četvrtine Zadrani su imali uvjerljivo vodstvo od 20:9, a do poluvremena ono je raslo na 41:26. Nastavak je polučio samo poprilično lagano održavanje prednosti od strane domaćina, uz blage pokušaje Medveščaka ne bi li ipak ozbiljnije rezultatski zaprijetio. To se nije dogodilo te je momčad trenera Trninića na kraju uvjerljivo slavila novu pobjedu u duelu za treće mjesto ligaške tablice.

Najbolji pojedinac Zadra bio je Luka Bičić s 22 koša te 7 koševa i ukradenih lopti, 22 je ubacio i Karlo Gobin dok je 13 dodao Antonio Popović. Kod gostiju iz Zagreba, najbolji je bio Gabriel Kuzmić sa 16 koševa i 10 skokova, a 13 i 10 skokova imao je Rino Brodar Tomljanović.

STATISTIKA UTAKMICE

Marko Trninić, trener Zadra: ‘Znali smo koji je ulog prije ulaska u ovu utakmicu, od samog početka postavili smo se ozbiljno sa željom da upišemo pobjedu i mislim da smo na parketu u velikoj većini utakmice to prikazivali i tako djelovali. Čestitam momcima na pobjedi, a gostima na fer i korektnoj partiji.’

KK Zadar Sponzor KK Zadar Sponzor KK Zadar Sponzor KK Zadar Sponzor KK Zadar Sponzor KK Zadar Sponzor