Kadeti slavili protiv Šibenke

Kadeti KK Zadar u susretu 4. kola Jedinstvene kadetske lige upisali su svoju treću pobjedu te se tako vratili pobjedama nakon poraza u prošlom kolu na gostovanju kod Cedevite junior. Stvari su u zadarskim Jazinama bile gotove već nakon prve četvrtine budući da je rezultat nakon deset minuta igre iznosio 28:6 za domaće. Nastavak je donosio relativno lagano očuvanje prednosti domaćina do poluvremena te postepeno podizanje iste u drugom dijelu susreta, da bi na kraju Zadar bio bolji s 92:69 (28:6, 18:22, 29:22, 17:19).

Najbolji kod Zadra bio je Luka Bičić s 26 koševa, 9 asistencija i 7 skokova dok je 22 koša uz 9 skokova imao Karlo Gobin. Za goste posebno se istaknuo Toni Štampalija s 27 koševa, a treba spomenuti i Juru Zeljaka koji je imao 15 skokova.

STATISTIKA UTAKMICE

Marko Trninić, trener Zadra: Čestitam svojim momcima na zasluženoj pobjedi i ozbiljnom pristupu od samog početka, za nas je veliki problem bio nedostatak treninga prošlog tjedna međutim kada se vratio kontinuitet treniranja to se pokazalo i na parketu.’

KK Zadar Sponzor KK Zadar Sponzor KK Zadar Sponzor KK Zadar Sponzor KK Zadar Sponzor KK Zadar Sponzor